büyük-beden-mayo-modelleri12

Büyük Bedenli Kadınlar için Mayo Seçimi ve Modelleri

Günümüz modacıları büyük beden bayanların sayısının çokluğunun farkında, onları görünümleriyle ilgili sıkıntı ve ihtiyaçlarını anlıyor ve tasarımları arasında bu özelliğe uygun giyim eşyaları barındırmaya özellikle dikkat ediyor. Yerli ve yabancı birçok ünlü firma kreasyonları arasında büyük beden kadın giyimi ihtiyacını karşılayacak parçalar bulunduruyor. Bu çerçevede üretilen büyük beden mayo modelleri de değişik tiplerdeki kilolu kadınların fiziklerine uygun, bariz vücut kusurlarını saklayan mayo ve bikini modelleriyle kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor.

Büyük bedenli bayanların her tip giyim eşyası seçiminde olduğu gibi mayo seçimi konusunda da ekstra bir özen sarf etmeleri gerekiyor. Plajlarda vücut tiplerine en çok yakışan mayo modelleri ile dolaşmak kilolu hanımların daha güvenli olmalarına yol açıyor. Göbek bölgesiyle sorunu olan kilolu kadınların büyük beden mayo seçimi yaparken kuşaklı veya kemerli, dikey çizgileri olan veya göbek çevresinden drapeli mayolara yönelmesi tavsiye ediliyor. Derin V yaka mayo modelleri ve kalın askılı sporcu mayoları ise büyük göğüslerin daha küçük görünmesini sağlar. Basen kısmı geniş olan bayanlar için etekli mayo modelleri güzel bir alternatiftir, fakat mayonun eteğinin kloş biçimde açılmayıp dar etekli olmasına dikkat etmek gerekir. Fazla kilolu ve küçük göğüslü bayanlar ise göğüs bölümü desen veya renkle hareketlendirilmiş, işleme veya fırfırlarla detaylandırılmış mayo modelleri giyerek göğüslerinin daha dolgun görünmesini sağlayabilirler.

Kısa bacaklı bayanların büyük beden mayo seçimi sırasında kenarları oyuk olan modellere yönelmeleri tavsiye edilir, bu tip mayolar bacakları olduğundan daha uzun gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>