Statement-Earrings

2013 Yılı Yaz Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

2013 yılında özellikle yapılan kombiniler ve bunlarla birlikte takılan takılar çok önemli bir hal alıyor. 2013 yılının ortasındayız ve şunu kesinlikle unutmamalıyız: gerek kıyafet seçiminde, gerek ayakkabı seçiminde, gerekse takı seçiminde olabildiğince sade olmalısınız.Sade olan kesinlikle kazanır!

2013 Yılında Seçimlerimiz Nasıl Olmalıdır?

Hem değişen kıyafete göre, hem değişen moda vee hava durumuna göre bile takılan takılarda bir takım değişiklikler olabiliyor tabii ki. Genellikle gündelik giyimde pek fazla kullanmadığımız takıları şimdi size gerek tunik giydiğimizde gerekse güzel bir kombini yaptığımızda ne takmamız gerektiğini anlatacağım. Gündelik yaşamdan kastımız elbetteki bir kot, üzerimize bir askılı ya da herhangi bir şey olabilir, şık bir spor ayakkabıyla da bu kombini tamamlayabiliriz.

2013 Yaz aylarında Nasıl Aksesuar Seçmeliyiz?

Takı seçiminde ise dikkat etmemiz gereken hususlardan birisi kesinlikle saat. Eğer herhangi bir kolumuza saat takıyorsak, kolumuza başka bir takı takmamalıyız ve kolye kullanmamalıyız. Oldukça fazla gösteriş içeren bu hareketler karşı taraf tarafından sevilmeyebilir ve çok itici olabilirsiniz. O yüzden saat kullanımına dikkat ediyoruz kızlar! Diğer bir önerim ise birlikte takılmak üzere satılan 3-4 adet bileklikler oluyor, bunlardan takılabilir. Hem ayrı bir karışıklık, bir hava katıyor. Hem de çok güzel duruyor gerçekten. Yüzük seçiminde ise dikkatli olmanız çok önemli.

2013 Yılında Günlük kiyafetlerde Aksesuarlari Nasıl Seçmeliyiz?

Günlük kıyafetlere herhangi bir yüzük uydurmak gerçekten o kadar kolay bir şey değil. Bunun için takıcıları bayağı bir gezmeniz gerekiyor ve oldukça efor sarfetmeniz gerekiyor. Özellikle 2013 yılı içerisinde birçok örneğini gördüğümüz gibi ince bilekli kadınlarda kullanılan halhal olayı tamamen bitiyor aslında. Çok şık duruyor ve inanılmaz çekici duruyor. Halhal alırken de tabii ki dikkat etmelisiniz seçimlerinize.

Aksesuarlara göre Kot ve Ayakkabi seçimi Nasıl olmalıdır?

Özellikle giyilen ayakkabı ve kot seçimi çok önemli oluyor, eteklerde ise o kadar güzel durmayabiliyor. Renkli satılan ve paçası kıvrılan kotlar altında çok güzel duran bu halhalları kullanmanız size ayrı bir çekicilik katacaktır ve etraftaki insanları böylesine ufak bir detayla gerçekten etkileyebilirsiniz.

2013 Yılında Halhal Trend Moda mıdır?

Oldukça dolgun olan bu takı seçimini, seçim yaparken aklınıza diğerlerine nazaran daha fazla gelmesi sizin kesinlikle hayrınıza olacaktır. Halhalı sakın aklınızdan çıkartmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>